رشته حسابداری

پایان نامه مقطع دکتری رشته حسابداری : بررسی شاخص های پیش بینی کننده ورشکستگی در شرایط محیطی ایران

دانشگاه تهران

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان : بررسی شاخص های پیش بینی کننده ورشکستگی در شرایط محیطی ایران

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

دانشگاه تهران

دانشکده مدیریت

موضوع :

بررسی شاخص های پیش بینی کننده ورشکستگی در شرایط محیطی ایران

پایان نامه جهت دریافت درجه دکتری رشته حسابداری

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد

یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل و با فرمت ورد موجود است

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

موجود است

مقدمه :

شرکت های که در ایران هستند که از مشکلات مالی و عملیاتی رنج می برند و از نظر فعالیت عملیاتی و تامین نقدینگی و سرمایه در گردش دچار بحران می باشند که از نقطه نظر تحلیل گران مالی و اقتصادی یا از قبل ورشکسته اند و یا ورشکسته خواهد شد و طبق قانون تجارت ، مرحل قانونی ورشکسته اند و یا ورشکسته خواهند شد و طبق قانون تجارت ، مراحل قانونی ورشکستگی برای آن دسته از شرکت ها باید اجرا گردد . موضوع اصلی این است که چرا علی رغم نظر تحلیل گران اقتصادی و مالی متعددی در این راستا وجود دارد که شناسایی آن می توانند به فعالیت خود ادامه دهند ؟

عوامل متعددی در این راستا وجود دارد که شناسایی ان می تواند علل تداوم فعالیت این نوع شرکت ها را روشن سازد ، در این فرایند مدلی طراحی می شود تا با ان مدل بتوان شرکت هایی که مشکلات مالی و عملیاتی داردند و عمدتا ورشکسته و یا در حال ورشکستگی هستند شناسایی شود . چون این شرکت ها در ایران همچنان به فعالیت  خود ادامه می دهند مطمئنا عوامل دیگری وجود دارد که شناسایی ان عوامل نه تنها به میزان کارایی مدل طراحی شده در شرکت های ورشکسته و با در حال ورشکستگی کمک موثری خواهد نمود بلکه مشخص شدن آن عوامل برای تحلیل گران اقتصادی و مالی و مدیران شرکت ها میتواند از اهمیت خاصی برخوردار باشد .

تعداد صفحه :325

قیمت : 14700 تومان

—-

پشتیبانی سایت :               parsavahedi.t@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

  *

14,700 تومانافزودن به سبد خرید

—-

پشتیبانی سایت :       

*         parsavahedi.t@gmail.com

 
سایت سبز فایل بزرگترین و جامع ترین سایت مرجع فروش و دانلود پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد می باشد. با امکان دانلود رایگان دمو (فهرست و فصل اول همه پایان نامه ها در سایت به صورت رایگان در دسترس است تا کاملا با محتویات آن آشنا شوید) سایت سبز فایل امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. برای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان عبارت مورد نظر خودتان را در کادر زیر جستجو کنید:
در ضمن برای راحتی دسترسی ، عناوین همه فایل های مربوط به هر رشته را در یک صفحه گردآوری کره ایم. برای دسترسی به رشته مورد نظرتان از منوی بالای سایت وارد شوید.
 

دیدگاهتان را بنویسید