رشته مکانیک

پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک- تبدیل انرژی : بررسی سوخت طبقه بندی شده در موتورهای پاشش مستقیم اشتعال جرقه ای

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک-تبدیل انرژی

با عنوان: بررسی سوخت طبقه بندی شده در موتورهای پاشش مستقیم اشتعال جرقه ای

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

دانشگاه آزاد اسلامی
واحد تهران جنوب
دانشكده تحصیلات تكمیلی
“M.Sc” پایان نامه برای دریافت درجه كارشناسی ارشد
مهندسی مكانیک – تبدیل انرژی
عنوان :

بررسی سوخت طبقه بندی شده در موتورهای پاشش مستقیم اشتعال جرقه ای

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چكیده:

در بیست سال گذشته موتورهای بنزینی اشتعال جرقه ای با شارژ همگن (استفاده از: کاربراتور، خفقان گر و …) حوزه کاربردی اتومبیل ها تا امروز بوده است، توسعه اتومبیل ها به طور وسیعی تجربی باقی مانده است و از تولید موتورهای بنزینی با سوخت طبقه بندی شده ی پاشش مستقیم به خاطر نقص در قدرت فرایند احتراق جلوگیری به عمل آمد. محدوده ی وسیعی از موتورهای بنزینی پاشش مستقیم نزدیک به تولید هستند و علم احتراق نقش اساسی را در پیشرفت موتورهای بنزینی از طریق کاربردهای شبیه سازی امکانات عیب یابی نوری پیشرفته مدل سازی دینامیک سیالات محاسباتی سه بعدی و امکانات عیب شناسی سنتی ایفا می کند. در این مبحص استفاده از روش های امکانات عیب یابی نوری و دینامیک سیالات محاسباتی در سیستم احتراقی چهار موتور بنزینی می باشد: اشتعال جرقه ای با شارژ همگن با قسمت پاشش سوخت، اشتعال جرقه ای پاشش مستقیم با شارژ همگن، اشتعال جرقه ای پاشش مستقیم با شارژ طبقه بندی شده با دیوار راهنما، اشتعال جرقه ای پاشش مستقیم با شارژ طبقه بندی شده با دیوار راهنما و اشتعال جرقه ای پاشش مستقیم با شارژ طبقه بندی شده با اسپری راهنما می باشد. فرایندهای فیزیکی که در سیلندر مشاهده می شوند از قبیل اسپری و میزان بخاری شدن سوخت، آشفتگی مخلوط سوخت، هوا، خیس بودن دیواره محفظه اشتعال و پیشرفت سریع شعله آشفتگی جزیی توسعه شعله از پیش مخلوط شده و ساختار آلاینده ها بهینه سازی و به شرایط مورد نیاز رساندن از طریق آزمایشات موتوری نوری و مدل سازی موتور براساس دینامیک سیالات محاسباتی نتیجه مهمی را برای موتورهای با شارژ طبقه بندی شده کاهش خیسی دیواره ی پیستون آتش های فقیر و دوده در موتورهای اشتعال جرقه ای پاشش مستقیم با شارژ طبقه بندی شده با دیوار راهنما می باشد، حذف احتراق های ناقص متناوب در موتورهای اشتعال جرقه ای پاشش مستقیم با شارژ طبقه بندی شده با اسپری راهنما و بهینه سازی سیستم های رفتارگر عقبی اکسیدهای نیتروژن فقیر را شامل می شود. مسیرهای آینده امکانات عیب یابی نوری و مدل سازی برای اصلاح مفاهیم مبانی مهم در سیلندر و بالا بردن ظرفیت های مدل سازی پیشنهاد می شود.

تعداد صفحه : 67

قیمت : 14700 تومان

—-

پشتیبانی سایت :       

*         serderehi@gmail.com

14,700 تومانافزودن به سبد خرید

—-

پشتیبانی سایت :       

*         parsavahedi.t@gmail.com

 
سایت سبز فایل بزرگترین و جامع ترین سایت مرجع فروش و دانلود پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد می باشد. هزاران فایل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروپوزال ، پروژه دانشجویی و گزارش سمینار با فرمت word (پسوند doc یا docx) و قابل ویرایش با امکان دانلود رایگان دمو (فهرست و فصل اول همه پایان نامه ها در سایت به صورت رایگان در دسترس است تا کاملا با محتویات آن آشنا شوید) سایت سبز فایل امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. برای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان عبارت مورد نظر خودتان را در کادر زیر جستجو کنید:
در ضمن برای راحتی دسترسی ، عناوین همه فایل های مربوط به هر رشته را در یک صفحه گردآوری کره ایم. برای دسترسی به رشته مورد نظرتان از منوی بالای سایت وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید