رشته مکانیک

پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک:تحلیل خمش استاتیکی تیر ساندویچی انحنادار با هسته انعطاف پذیر و ماده هدفمند

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی

با عنوان:تحلیل خمش استاتیکی تیر ساندویچی انحنادار با هسته انعطاف پذیر و ماده هدفمند

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

دانشگاه آزاد اسلامی
واحد تهران جنوب
دانشكده تحصیلات تكمیلی
“M.Sc” پایان نامه برای دریافت درجه كارشناسی ارشد
مهندسی مكانیك – طراحی کاربردی
عنوان :

تحلیل خمش استاتیکی تیر ساندویچی انحنادار با هسته انعطاف پذیر و ماده هدفمند

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چكیده:

یک تیر انحنادار با در نظر گرفتن انعطاف پذیری عرضی در هسته و اینکه هسته FGM باشد به لحاظ استاتیکی تحلیل گردیده است. ضخامت رویه بالایی و رویه پایینی نازک در نظر گرفته شده است. و در هسته از تئوریی مرتبه بالا استفاده شده است. معادلات هسته در یک فرم کلی و برای تمام انواع FGM ها قابل استفاده است. نتایج با در نظر گرفتن هسته به صورت کلی و برای تمام انواع FGM ها قابل استفاده است. نتایج با در نظر گرفتن هسته به صورت P-FGM به دست آمده و با تیر ساندویچی مسطح مشابه مقایسه شده است.

مقدمه:

از مشکلات اساسی در سازه های ساندویچی، می توان به مقاومت کم محل اتصال بین رویه ها و هسته و استحکام پایین در سطوح اتصال اشاره کرد که در اکثر موارد عیب جدایش رویه ها از مغز بوجود می آید. تعامل اثرات مغز یا هسته با رویه ها از نظر عملکرد در مقابل بارهای ضربه ای و نیز آنالیز ارتعاشی باعث پیچیده شدن موضوع می گردد. مطلب با اهمیت دیگر رفتار انعطاف پذیر هسته میانی می باشد که باعث پیچیده شدن موضوع می گردد. سازه های ساندویچی امروزه بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. بیشتر ضوابط طراحی برای اعضای ساندویچی مسطح مناسب هستند در حالی که در انواع زیادی از سازه های ساندویچی گوشها هاو انحنا هایی وجود دارند. واگن قطارها، بدنه کشتی ها، هواپیماها، ماشین های مسابقه ای پیشرفته، کانتینرها و مخازن با مقاطع مدور، تنها نمونه هایی از وجود قسمت های انحنا دار در سازه های ساندویچی است. در این رساله سعی شده است تا تاثیر ساندویچی انحنادار به عنوان عضوی پرکاربرد در سازه های ساندویچی فرموله گردد تا راه برای طراحی هرچه بیشتر اینگونه سازه ها هموارتر نماید.

تعداد صفحه : 130

قیمت : 14700 تومان

—-

پشتیبانی سایت :       

*         asa.goharii@gmail.com

سایت سبز فایل بزرگترین و جامع ترین سایت مرجع فروش و دانلود پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد می باشد. هزاران فایل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروپوزال ، پروژه دانشجویی و گزارش سمینار با فرمت word (پسوند doc یا docx) و قابل ویرایش با امکان دانلود رایگان دمو (فهرست و فصل اول همه پایان نامه ها در سایت به صورت رایگان در دسترس است تا کاملا با محتویات آن آشنا شوید) سایت سبز فایل امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. برای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان عبارت مورد نظر خودتان را در کادر زیر جستجو کنید:
در ضمن برای راحتی دسترسی ، عناوین همه فایل های مربوط به هر رشته را در یک صفحه گردآوری کره ایم. برای دسترسی به رشته مورد نظرتان از منوی بالای سایت وارد شوید.