رشته مدیریت

پایان نامه بررسی تاثیر رهبری از دیدگاه رنسیس لیکرت بر عملکرد کارکنان شعب بانک کشاورزی

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی – گرایش مالی 

با عنوان :  بررسی تاثیر رهبری از دیدگاه رنسیس لیکرت بر عملکرد کارکنان شعب بانک کشاورزی

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

پایان نامه  برای دریافت درجه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی 

گرایش مالی 

عنوان :

 بررسی تاثیر رهبری از دیدگاه رنسیس لیکرت بر عملکرد کارکنان شعب بانک کشاورزی

 

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده :

پژوهش حاضر پیرامون تاثیر سبك رهبری از دیدگاه رنسیس بر عملكرد كاركنان شعب بانك كشاورزی در استان كردستان بوده كه بطور دقیق تاثیر سبك های چهار گانه رهبری بر عملكرد كاركنان را مورد سنجش و آزمون قرار می دهد. هدف این پژوهش شناسایی سبك های مختلف رهبری هدف این پژوهش شناسایی سبكهای مختلف رهبری در شعب بانك كشاورزی استان كردستان بوده و با بررسی و مقایسه سطح عملكرد كاركنان در سبك های مختلف و همچنین بررسی ارتباط بین سبكهای چهارگانه رهبری با عملكرد كاركنان و انجام آزمون فرض های آماری (كای اسكور-آزمون تی-ضریب همبستگی پیرسون و آنالیز واریانس)لازم بر روی اطلاعات جمع آوری شده از پرسشنامه هایی كه توسط مدیران شعب و كارمندان آنها تكمیل شده بود پژوهش به این نتیجه می رسد كه بهترین شیوه مدیریتی در بین شعب بانك كشاورزی در استان كردستان سبك مشاركتی بوده و با در نظر گرفتن موقعیت زمانی و مكانی این پیشنهاد را به مدیر عامل محترم بانك میدهد كه میتواند با انتخاب مدیرانی با شیوه و خصوصیات مشاركت جویانه عملكرد كاركنان را تا حد بسیار بالایی بهبود بخشد.

تعداد صفحه :136

قیمت : 14700 تومان

—-

پشتیبانی سایت :               parsavahedi.t@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

  *

14,700 تومانافزودن به سبد خرید

—-

پشتیبانی سایت :       

*         parsavahedi.t@gmail.com

 
سایت سبز فایل بزرگترین و جامع ترین سایت مرجع فروش و دانلود پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد می باشد. با امکان دانلود رایگان دمو (فهرست و فصل اول همه پایان نامه ها در سایت به صورت رایگان در دسترس است تا کاملا با محتویات آن آشنا شوید) سایت سبز فایل امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. برای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان عبارت مورد نظر خودتان را در کادر زیر جستجو کنید:
در ضمن برای راحتی دسترسی ، عناوین همه فایل های مربوط به هر رشته را در یک صفحه گردآوری کره ایم. برای دسترسی به رشته مورد نظرتان از منوی بالای سایت وارد شوید.
 

دیدگاهتان را بنویسید