رشته حسابداری

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری : به کارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنایABC در شرکت نفت فلات قاره

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان : به کارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنایABC در شرکت نفت فلات قاره

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

دانشگاه مازندران

دانشکده علوم انسانی و اجتماعی

پایان نامه دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری

عنوان :

به کارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنایABC در شرکت نفت فلات قاره

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده :

این تحقیق با ارائه نتایج حاصل از سیستم هزینه یابی فعلی نفت تولیدی شرکت نفت فلات قاره در ایران و بیان ضعفهای این سیستم ، که سیستمی سنتی ‏‎TC‎‏ است ، به کارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت ‏‎ABC‎‏ را بعوان سیستمی مطلوب جهت بهبود هزینه یابی نفت تولیدی و فراهم آوردن اطلاعات دقیق و مربوط ، پیشنهاد نموده و به بررسی و تحلیل نتایج بدست آمده از این سیستم پرداخته است.

این پروژه به نوبه خود برای کمک به تصمیم گیرندگان داخلی در شرکت نفت فلات قاره ایران و همچنین دیگر تصمیم گیرندگان صنعت  نفت تعبیه شده است .

اطلاعات تنها زمانی می تواند مفید و در تصمیم گیری تاثیر گذار باشد که دقیق و مربوط باشد از آنجاییکه سیستم فعلی هزینه یابی نفت تولیدی در این شرکت نتوانسته است نیاز های اطلاعاتی مدیریت را به طور مطلوب برآورده کند بنابراین متصور است بکار گیری سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت می تواند در بهبود هزینه یابی نفت تولیدی و فراهم آوردن اطلاعات دقیق و مربوط موثر بوده و کمک شایانی به امر تصمیم گیری می نماید .

تحقیق حاضر نشان می دهد که در شرکت فلات قاره ایران سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت نبت به سیستم هزینه یابی سنتی به شیوه ای مناسب تر و منطقی تر هزینه ها را به محصولات اولیه و همجنین محصول نهایی تخصیص داده و این محصولات را به صورت دقیق تری هزینه یابی می کند .

تعداد صفحه :110

قیمت : 14700 تومان

—-

پشتیبانی سایت :               parsavahedi.t@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

  *

14,700 تومانافزودن به سبد خرید

—-

پشتیبانی سایت :       

*         parsavahedi.t@gmail.com

 
سایت سبز فایل بزرگترین و جامع ترین سایت مرجع فروش و دانلود پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد می باشد. با امکان دانلود رایگان دمو (فهرست و فصل اول همه پایان نامه ها در سایت به صورت رایگان در دسترس است تا کاملا با محتویات آن آشنا شوید) سایت سبز فایل امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. برای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان عبارت مورد نظر خودتان را در کادر زیر جستجو کنید:
در ضمن برای راحتی دسترسی ، عناوین همه فایل های مربوط به هر رشته را در یک صفحه گردآوری کره ایم. برای دسترسی به رشته مورد نظرتان از منوی بالای سایت وارد شوید.
 

دیدگاهتان را بنویسید