رشته حسابداری

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری : بررسی رابطه بین ساختار سرمایه با صورت جریان وجوه نقد گروه صنایع غذایی بورس تهران

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان : بررسی رابطه بین ساختار سرمایه با صورت جریان وجوه نقد گروه صنایع غذایی بورس تهران 

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

دانشگاه الزهرا

دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری

عنوان :

بررسی رابطه بین ساختار سرمایه با صورت جریان وجوه نقد گروه صنایع غذایی بورس تهران

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده :

تحقیق حاضر به منظور بررسی رابطه ساختاری سرمایه با اجزا صورت جریان وجوه نقد صورت گرفته است . تصمیمات تامین مالی و ترکیب بهینه ساختار سرمایه از یک طرف و ایجاد جریان های نقدی استفاده مطلوب از منابع مالی بدست آمده و توان بازپرداخت بدهی از طرف دیگر از جمله مسائلی است که برای تصمیم گیری مدیریت حائز اهمیت می باشد یکی از راه هایی که مدیریت را در این امر یاری می کند استفاده از صورت جریان وجوه نقد است که توانایی شرکت در ایجاد جریان های نقدی توانایی برای پرداختن تعهدات و همچنین نیاز شرکت برای تامین مالی ررا نشان می دهد . در تحقیق حاضر به دنبال پاسخگویی به این پرسش می باشیم که آیا اهرم مالی که ناشی از تامین مالی از طریق بدهی می باشد برروی جریان وجوه نقد اثری می گذارد یا خیر ؟

نتایج بدست آمده نشان می دهد که استفاده از اهرم مالی و تغییرات درجه اهرم با درصد پایینی بر جریان وجوه نقد دوره تاثیر می گذارد و البته این اثر به صورت مثبت است یعنی با افزایش لهرم مالی جریان وجوه نقد شرکت نیز افزایش می یابد  اما بین اهرم مالی و وجه نقد سرمایه گذاری رابطه ای مشاهده نشد .

تعداد صفحه :177

قیمت : 14700 تومان

—-

پشتیبانی سایت :               parsavahedi.t@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

  *

14,700 تومانافزودن به سبد خرید

—-

پشتیبانی سایت :       

*         parsavahedi.t@gmail.com

 
سایت سبز فایل بزرگترین و جامع ترین سایت مرجع فروش و دانلود پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد می باشد. با امکان دانلود رایگان دمو (فهرست و فصل اول همه پایان نامه ها در سایت به صورت رایگان در دسترس است تا کاملا با محتویات آن آشنا شوید) سایت سبز فایل امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. برای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان عبارت مورد نظر خودتان را در کادر زیر جستجو کنید:
در ضمن برای راحتی دسترسی ، عناوین همه فایل های مربوط به هر رشته را در یک صفحه گردآوری کره ایم. برای دسترسی به رشته مورد نظرتان از منوی بالای سایت وارد شوید.
 

دیدگاهتان را بنویسید