رشته حسابداری

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری : بررسی کفایت محتوای اطلاعاتی گزارش های مالی میان دوره ای برمبنای استاندارد حسابداری شماره 22

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان : بررسی کفایت محتوای اطلاعاتی گزارش های مالی میان دوره ای برمبنای استاندارد حسابداری شماره 22

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

دانشگاه الزهرا

دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی

پایان نامه درجه کارشناسی رشته حسابداری

عنوان :

بررسی کفایت محتوای اطلاعاتی گزارش های مالی میان دوره ای برمبنای استاندارد حسابداری شماره22 در جهت تاثیر بر تصمیم گیری های استفاده کنندگان

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده :

حسابداری یک سیستم اطلاعاتی است این سیستم به عنوان مهمترین زیر محموعه سیستم های اطلاعاتی مدیریت وظیفه تبدیل داده های مال به اطلاعات مالی را به عهده دارد . گزارش های مالی از مهمترین فرآورده های سیستم اطلاعاتی حسابداری است که د رچارچوب های مشخص به گروه هاب مختلفی از استفاده کنندگان درون سازمانی و برون سازمانی ارائه می شود . اما این گزارش ها می تواند به صورت سالیانه یا میان دوره ای منتشر و در اختیار استفاده کنندگان قرار گیرد . یکی از مشکلاتی که افراد درون سازمانی و برون سازمانی همواره با آن مواجهند ، ارزیابی به موقع وضعیت مالی و نتایج عملیات بنگاه اقتصادی است بنابراین بنگاه های اقتصادی باید فعالیت های مالی را برای دوره های زمانی کمتر از یک سال گزارش کنند که این مستلزم انتشار گزارش های مالی میان دوره ای است .

هدف اصلی این تحقیق بررسی کفایت محتوای اطلاعاتی گزارش های مالی دوره ای تهیه شده براساس استاندارد حسابداری شماره 22 با عنوان گزارش های مالی میان دوره ای در جهت تاثیر بر تصمیم گیری های استفاده کنندگان م یباشد . از این رو ابتدا با بهره گرفتن از ادبیات و استاندارد های حسابداری و با صلاح دید اساتید محترم راهنما و مشاور تحقیق مفاهیم پایه ای استاندارد های مرتبط و مولفه های تصمیم گیری شناسایی گردید.

تعداد صفحه :173

قیمت : 14700 تومان

—-

پشتیبانی سایت :               parsavahedi.t@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

  *

14,700 تومانافزودن به سبد خرید

—-

پشتیبانی سایت :       

*         parsavahedi.t@gmail.com

 
سایت سبز فایل بزرگترین و جامع ترین سایت مرجع فروش و دانلود پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد می باشد. با امکان دانلود رایگان دمو (فهرست و فصل اول همه پایان نامه ها در سایت به صورت رایگان در دسترس است تا کاملا با محتویات آن آشنا شوید) سایت سبز فایل امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. برای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان عبارت مورد نظر خودتان را در کادر زیر جستجو کنید:
در ضمن برای راحتی دسترسی ، عناوین همه فایل های مربوط به هر رشته را در یک صفحه گردآوری کره ایم. برای دسترسی به رشته مورد نظرتان از منوی بالای سایت وارد شوید.
 

دیدگاهتان را بنویسید