متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی معدن

با عنوان : بررسی اکتشافی کانسارهای آهن همدان

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سمینار برای درجه کارشناسی ارشد

مهندسی معدن –اکتشاف

عنوان :

بررسی اکتشافی کانسارهای آهن همدان

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده:

آهن از زمان های ما قبل تاریخ تاکنون مورد استفاده بشر واقع شده و اهمیت آن به دلیل آن است که جز مواد اصلی سازنده فولاد و اساس و شالوده دنیای صنعتی امروز بر آن استوار است. در طول تاریخ بشر هیچ فلزی نتوانسته است به اندازه آهن گره گشای مشکلات واقع گردد. به علت توزیع گسترده جغرافیایی و بهای تمام شده کم آن و بواسطه خواص مفید فولاد می توان آهن را در زمره مواد اولیه صنعت مدرن امروزی دانست گذشته از ذخایر قابل توجه و فراوانی که در ایران پیدا شده است و برای صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد از سال های پیش پی گردیهای گسترده او نیز در مناطقی از آهن با عیار بالا و ناخالصی های آن کم بود که کشف ذخائر آهن همدان با این خصوصیات از نتایج این پیگردهای بود.

مقدمه:

تحقیقات فوق قبلاً توسط باریت ایران و شرکت اینتر ماین وابسته به سازمان گسترش روی کانسار سنگ آهن بابا علی همدان مختصری مطالعات اکتشافی و همچنین مطالعاتی بر روی نمونه های از سنگ آهن این کانسار جهت تهیه پودرهای وباریفر (اکسید های آهن ناخالص پودر شده) صورت گرفته است که نتایج مثبت این آزمایش ها و عیار بالای سنگ آهن این کانسار لزوم مطالعات را در این مناطق ضروری ساخت. در این گزارش علاوه بر نقش های یک هزارم و ذخیره یابی کناسارهای آهن ذکر شده نتایج کامل تجزیه های شیمیایی و مطالعاتی که بر روی مقاطع صیقلی تعدادی چند از نمونه ها و سنگ آهن صورت گرفته شده است. مختصری از نتایج مطالعات ژئوفیزیکی نیز برای هرکانسار بطور جداگانه آورده شده است.

تعداد صفحه :58

قیمت : 14700 تومان

—-

پشتیبانی سایت :        *       asa.goharii@gmail.com

در صورتیکه با پرداخت آنلاین مشکلی دارید می توانید مبلغ مربوط به هر فایل را به شماره کارت 6037991199500590 به نام خيريه محک واريز کرده و تصوير پرداختي و عنوان فايل درخواستي را به ایمیل asa.gohari@gmail.com

ارسال کرده تا فايل برایتان ارسال شود.


3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید