مهندسی معدن

سمینار کارشناسی ارشد رشته معدن – اکتشاف: بررسی اکتشافی کانسارهای آهن همدان

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی معدن

با عنوان : بررسی اکتشافی کانسارهای آهن همدان

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سمینار برای درجه کارشناسی ارشد

مهندسی معدن –اکتشاف

عنوان :

بررسی اکتشافی کانسارهای آهن همدان

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده:

آهن از زمان های ما قبل تاریخ تاکنون مورد استفاده بشر واقع شده و اهمیت آن به دلیل آن است که جز مواد اصلی سازنده فولاد و اساس و شالوده دنیای صنعتی امروز بر آن استوار است. در طول تاریخ بشر هیچ فلزی نتوانسته است به اندازه آهن گره گشای مشکلات واقع گردد. به علت توزیع گسترده جغرافیایی و بهای تمام شده کم آن و بواسطه خواص مفید فولاد می توان آهن را در زمره مواد اولیه صنعت مدرن امروزی دانست گذشته از ذخایر قابل توجه و فراوانی که در ایران پیدا شده است و برای صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد از سال های پیش پی گردیهای گسترده او نیز در مناطقی از آهن با عیار بالا و ناخالصی های آن کم بود که کشف ذخائر آهن همدان با این خصوصیات از نتایج این پیگردهای بود.

مقدمه:

تحقیقات فوق قبلاً توسط باریت ایران و شرکت اینتر ماین وابسته به سازمان گسترش روی کانسار سنگ آهن بابا علی همدان مختصری مطالعات اکتشافی و همچنین مطالعاتی بر روی نمونه های از سنگ آهن این کانسار جهت تهیه پودرهای وباریفر (اکسید های آهن ناخالص پودر شده) صورت گرفته است که نتایج مثبت این آزمایش ها و عیار بالای سنگ آهن این کانسار لزوم مطالعات را در این مناطق ضروری ساخت. در این گزارش علاوه بر نقش های یک هزارم و ذخیره یابی کناسارهای آهن ذکر شده نتایج کامل تجزیه های شیمیایی و مطالعاتی که بر روی مقاطع صیقلی تعدادی چند از نمونه ها و سنگ آهن صورت گرفته شده است. مختصری از نتایج مطالعات ژئوفیزیکی نیز برای هرکانسار بطور جداگانه آورده شده است.

تعداد صفحه :58

قیمت : 14700 تومان

—-

پشتیبانی سایت :        *       serderehi@gmail.com

14,700 تومانافزودن به سبد خرید

—-

پشتیبانی سایت :       

*         parsavahedi.t@gmail.com

 
سایت سبز فایل بزرگترین و جامع ترین سایت مرجع فروش و دانلود پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد می باشد. هزاران فایل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروپوزال ، پروژه دانشجویی و گزارش سمینار با فرمت word (پسوند doc یا docx) و قابل ویرایش با امکان دانلود رایگان دمو (فهرست و فصل اول همه پایان نامه ها در سایت به صورت رایگان در دسترس است تا کاملا با محتویات آن آشنا شوید) سایت سبز فایل امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. برای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان عبارت مورد نظر خودتان را در کادر زیر جستجو کنید:
در ضمن برای راحتی دسترسی ، عناوین همه فایل های مربوط به هر رشته را در یک صفحه گردآوری کره ایم. برای دسترسی به رشته مورد نظرتان از منوی بالای سایت وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید