مهندسی معدن

سمینار کارشناسی ارشد رشته معدن -اکتشافات: بررسی اکتشافی و شناسایی نواحی امید بخش معدنی در زون چالوس – گرگان

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی معدن گرایش اکتشافات

با عنوان : بررسی اکتشافی و شناسایی نواحی امید بخش معدنی در زون چالوس – گرگان

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سمینار برای درجه کارشناسی ارشد

مهندسی معدن –اکتشافات

عنوان :

بررسی اکتشافی و شناسایی نواحی امید بخش معدنی در زون چالوس – گرگان

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده:

  زون چالوس - گرگان نهمین زون از زون های بیست گانه سازمان وصنایع و معادن می باشد بین طول های جغرافیایی 51 تا 54:30 و عرضهای جغرافیایی 36 تا 37 واقع شده است و شامل برگه های 1:100000 مرزن آباد، بلده، آمل، قائمشهر، پل سفید، کیاسر، ساری، بهشهر، گرگان و دامغان می باشد. روند امور اجرایی و بررسی های اکتشافی در این منطقه به این صورت بوده است که با بهره گرفتن از مجموعه اطلاعات حاصل از مطالعات ژئوفیزیک هوایی، اکتشافات ژئوشیمیایی ، مطالعات کانی سنگین، داده های ماهواره ای، پی جویی های منطقه و با توجه به بررسی های زمین شناسی در مقیاس 1:100000 اقدام به مکان یابی مناطق پر پتانسیل برای کانی زدایی (نواحی امیدبخش) می پردازد. پس از تلفیق کلیه اطلاعات عملیات مختلف اکتشافی در زون گرگان – چالوس تعداد 120 محدوده امیدبخش معرفی گردید. از میان این محدوده ها تعدادی در ارتباط با معادن فعال و متروکه بودند که بررسی بر روی آن ها از حوزه عملکرد اکتشافات ناحیه ای خارج بوده و لذا در کنترل آنومالیها بر روی آن ها بررسی صورت نگرفته است. نکته بسیار مهم که لازم است مورد بررسی قرار گیرد پوشش گیاهی انبوه در این زون است. با توجه به این پوشش بررسی دقیق صحرایی اصولاً ممکن نمی باشد و با توجه به پتانسیل خوب این زون برای کانیزایی، انجام مطالعات ژئوفیزیک هوایی با فواصل پروازی 250 متری برای این محدوده پیشنهاد می گردد. با تلفیق این لایه با لایه ژئوشیمیایی نمونه های سیلت، محدوده مناسب برای کانیزایی معرفی خواهند شد.

 

تعداد صفحه :148

قیمت : 14700 تومان

—-

پشتیبانی سایت :        *       serderehi@gmail.com

14,700 تومانافزودن به سبد خرید

—-

پشتیبانی سایت :       

*         parsavahedi.t@gmail.com

 
سایت سبز فایل بزرگترین و جامع ترین سایت مرجع فروش و دانلود پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد می باشد. هزاران فایل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروپوزال ، پروژه دانشجویی و گزارش سمینار با فرمت word (پسوند doc یا docx) و قابل ویرایش با امکان دانلود رایگان دمو (فهرست و فصل اول همه پایان نامه ها در سایت به صورت رایگان در دسترس است تا کاملا با محتویات آن آشنا شوید) سایت سبز فایل امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. برای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان عبارت مورد نظر خودتان را در کادر زیر جستجو کنید:
در ضمن برای راحتی دسترسی ، عناوین همه فایل های مربوط به هر رشته را در یک صفحه گردآوری کره ایم. برای دسترسی به رشته مورد نظرتان از منوی بالای سایت وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید