فنی و مهندسی مهندسی برق

فروش و دانلود سمینار ارشد برق:بررسی رهیافت های شناسیایی سیستم

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق- کنترل

با عنوان :بررسی رهیافت های شناسیایی سیستم

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشكده تحصیلات تكمیلی

سمینار برای دریافت درجه كارشناسی ارشد“M.Sc” مهندسی برق گرایش کنترل

عنوان:

بررسی رهیافت های شناسیایی سیستم

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده:

بسیاری از سیستم های موجود و پرکاربرد در صنایع به منظور عملکرد بهتر و افزایش بهره وری، نیازمند شناسایی دقیق و مومشکافانه خصوصیات می باشند و این مهم تنها در سایه تکنیک شناسایی سیستم ها محقق می گردد. بنابراین، شناسایی سیستم ها از ملزومات حتمی در صنایع می باشد. در این سمینار، بر آن هستیم که توسط شیوه های سنتی و مدرن و هوشمند به این مهم مبادرت ورزیم. در همین راستا، از تکنیک هایی مانند الگوریتم فازی، خوشه بندی و خوشه بندی فازی به عنوان راهبردهای هوشمند و از شناسایی سیستم بر مبناب پاسخ پله به عنوان رهیافت سنتی مدد می جوییم و ملزومات این روش را نیز ذکر می نماییم. در پایان سیستم نمونه ای را مورد مطالعه قرار می دهیم، که در این مجال سیستم دیگ بخار fire-tube است، و نتایج حاصل از این آنالیز را عرضه می نماییم.

مقدمه:

از دیرباز مسئله شناسایی و شناخت دنیای پیرامون یک مسئله ذاتی و فطری برای انسان های پرسشگر بوده است و این امر را به ذهن می افکند که درباره چیستی و ماهیت دنیای گرداگرد و پیرامون خود دست به پرسشگری و تحقیق بیازاید تا از رموز و اسرار محیط خود آگاه گردد.

این مسئله یعنی شناسایی ذات عوامل ناشناس توسط انسان سابقه ای دیرین در تاریخ دارد و انسان ها از طریق شناسایی عوامل ناشناخته پیرامون خود در پی بهبود کیفیت زندگی خود بودند. پس از انقلاب موسوم به صنعتی در اروپا و پاگیری جنبش های علمی و اختراعات جدید آن جا که پای منافع مادی به میدان صنعت باز شد صاحبان صنایع و دانشمندان در پی کشف راه های مناسب برای بهینه کردن کمیت و کیفیت محصولات خود بودند و این امر بدون مددگیری از شناخت ذات مسائل و شناسایی دقیق صنایع امکان پذیر نبود از این رو مسئله شناسایی و در پی آن تخمین و کنترل فرایند های صنعتی مطرح گردید.شناسایی و در پی آن تخمین و کنترل فرایند های صنعتی مطرح گردید. شناسایی که امروزه علم شناسایی نامیده می شود شامل طیف وسیعی از مسائل می گردد که شناسایی سیستم های صنعتی، بیولوژیکی ، اجتماعی و اقتصادی و از این دست می باشند.

در جهان امروز که پیشرفت صنعت و تکنولوژی شتاب روز افزونی گرفته است، مسئله ای که اهمیت دوچندان یافته است بهروزی زودتر و بیشتر صنایع می باشد.ناگفته پیداست که مسئله بهروزی مستلزم مقدمات بسیاری است که در شکل گرفتن آن بسیار ضروری می باشد که یکی از این امور شناسایی سیستم ها به منظور به کارگیری بهترین راهکار عملی برای بهینه سازی سیستم است. شناسایی سیستم از آن نظر ضروری است که مارا با دینامیک ها و محتویات سیستم آشنا می نماید و به ما امداد می رساند تا با به کارگیری استراتژی ها کنترلی به بهبود عملکرد سیستم بپردازیم.

تعداد صفحه :129

قیمت : 14700 تومان

 

 

—-

پشتیبانی سایت :       

*         parsavahedi.t@gmail.com

14,700 تومانافزودن به سبد خرید

—-

پشتیبانی سایت :       

*         parsavahedi.t@gmail.com

 
سایت سبز فایل بزرگترین و جامع ترین سایت مرجع فروش و دانلود پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد می باشد. با امکان دانلود رایگان دمو (فهرست و فصل اول همه پایان نامه ها در سایت به صورت رایگان در دسترس است تا کاملا با محتویات آن آشنا شوید) سایت سبز فایل امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. برای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان عبارت مورد نظر خودتان را در کادر زیر جستجو کنید:
در ضمن برای راحتی دسترسی ، عناوین همه فایل های مربوط به هر رشته را در یک صفحه گردآوری کره ایم. برای دسترسی به رشته مورد نظرتان از منوی بالای سایت وارد شوید.
 

دیدگاهتان را بنویسید