مهندسی برق

دانلود پایان نامه ارشد رشته برق : افزایش ظرفیت در سیستم های mimo

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته  مهندسی برق – مخابرات 

با عنوان :  افزایش ظرفیت در سیستم های mimo

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

 

دانشگاه ازاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سمینار برای دریافت درجه کارشناسی ارشد

مهندسی  برق – مخابرات

عنوان :

افزایش ظرفیت در سیستم های mimo

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده :

سیستم های mimo که از جندین آنت در فرستنده و گیرنده بهره می گیرد ، یک تکنولوژی کلیدی جهت مواجه با افزایش تقاضا برای سستم های مخابراتی بی سیم با سرعت انتقال اطلاعات بالا می باشند هدف اصلی از این سمینار ،بررسی ظرفیت در سیستم های mimo  با بهره گرفتن از مدل کانال های فضایی و هم چنیم بررسی ظرفیت در کانال های رایلی هم بسته می باشد .

ما ابتدا یم مدل برای تحقیق در سیستم های mimo  بیان می کنیم . پس بحث ظرفیت در سیستم های mimo  با انتشار در مدل کانال های فضایی با فرض مدل کانال و هم چنین کانال های تک حلقه ای را بررسی می کنیم . و با نتایج بدست آمده نشان می دهیم که ظرفیت در کانال های mimo  فشرده مطلوب تر است ولی در عین حال پیچیدگی های مربوط به خود را دارد . یکی از پیچیدگی ها اثر کوپلینگ متقابل است .

در این سمینار تلاش می شود اثر کوپلینگ متقابل بروی ظرفیت کانال های mimo با در نظر گرفتن فاصله عناصر آنتن بررسی شود و نشان خواهیم داد که کوپلینگ متقابل ظرفیت کانال های mimo با در نظر گرفتن فاصله عناصر آنت بررسی شود و نشان خواهیم داد که کوپلینک متقابل می تواند منجر به افزایش و کاهش ظرفیت در فواصل کم عناصر داخلی انت گردد . سپس به بررسی ظرفبت در کانال های رایلی همبسته با در نظر گرفتن حالت های مختلف وجود csi در فرستنده خواهیم پرداخت و آخرین نتایج بدست امده در این زمینه را تا سال 2006 بررسی خواهیم کرد .

مقدمه :

ظرفیت سیستم های mimo  موضوع اصلی تحقیقات بی سیم در دهه گذشته بوده است .

هم فوسینی و هم تلاتر ، نشان داده اند که برای کانال های i.i.d  ظرفیت سیستم های mimo به صورت خطی با تعداد آنتن ، افزایش می یابد .

این نتیجه گیری می تواند به این صورت بیان گردد که سیستم های mimo با بهره گرفتن از مزایای دایوریتی فضای کانال به وسیله انتقال دیتا به صورت ماترسی در امتدا بردرا کانال های بهره برداری مناسبی کرده است یک چشم انداز مناسب از سیستم MIMO در آورده شده است .

تعداد صفحه :88

قیمت: 14700 تومان

—-

پشتیبانی سایت :       

*         parsavahedi.t@gmail.com

 

14,700 تومانافزودن به سبد خرید

—-

پشتیبانی سایت :       

*         parsavahedi.t@gmail.com

 
سایت سبز فایل بزرگترین و جامع ترین سایت مرجع فروش و دانلود پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد می باشد. با امکان دانلود رایگان دمو (فهرست و فصل اول همه پایان نامه ها در سایت به صورت رایگان در دسترس است تا کاملا با محتویات آن آشنا شوید) سایت سبز فایل امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. برای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان عبارت مورد نظر خودتان را در کادر زیر جستجو کنید:
در ضمن برای راحتی دسترسی ، عناوین همه فایل های مربوط به هر رشته را در یک صفحه گردآوری کره ایم. برای دسترسی به رشته مورد نظرتان از منوی بالای سایت وارد شوید.
 

دیدگاهتان را بنویسید