حقوق

دانلود پروپوزال رشته حقوق با موضوع: مهاجرت و جرم

متن کامل پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد رشته :حقوق

عنوان : مهاجرت و جرم

دانشگاه آزاد اسلامی

مرکز بین المللی بندر انزلی

درخواست تصویب عنوان و روش تحقیق پایان‌نامه کارشناسی ارشد

عنوان تحقیق به فارسی: مهاجرت و جرم

برای رعایت حریم خصوصی نام نگارنده پروپوزال درج نمی شود

(در فایل دانلودی نام نویسنده موجود است)

تکه هایی از متن پروپوزال به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

 

5 بیان مسأله تحقیق : (شامل تشریح مسأله و معرفی آن، بیان جنبه‏های مجهول و مبهم، بیان متغیرهای مربوطه و منظور از تحقیق)

یکی از عوامل اجتماعی موثر بر ارتکاب جرم از دیدگاه جامعه شناسان پدیده مهاجرت می باشد که از قرن نوزدهم ذهن اکثر جامعه شناسان و جرم شناسان را به خود اختصاص داده است.مهاجرت در علم حقوق عبارت است از ترک موطن اصلی و مقیم شدن در جای دیگر برای همیشه.مهاجرت می تواند در درون یک کشور صورت گیرد یا به صورت مهاجرت از کشوری به کشور دیگر که در هر دو مورد باعث افزایش جرم می شود.دلایل مهاجرت عبارتند از:1-رسیدن به پایگاه اقتصادی بهتردر محیط مقصد 2-نداشتن محیط عاطفی مناسب و کانون گرم خانواده در محیط مبدا 3-جنگ به علت تغییر ساختار اقتصادی،اجتماعی،سیاسی 4-دست یافتن به وضعیت تحصیلی بهتر.

اغلب مهاجرین در محیط مقصد با مشکلات عدیده ای مواجه روبرو می گردند و بعضی مواقع جذب محیط مقصد نمی گردند و در حاشیه مراکز اصلی سکونت گزیده و جدب مشاغلی می گردند که از پایین ترین رده های اجتماعی می باشند که در نتیجه باعث تعارضات اجتماعی فرهنگی می گردند.این موضوع که به از خود بیگانگی فرهنگی موسوم است زمینه ساز انواع و اقسام جرایم میشود.

در دیدگاه جرم شناسی از جرم تعاریف گوناگونی کرده اند ولی یکی از مناسب ترین تعاریف این است که قانون را نقض می کند و قانون گدار آن را تعریف می کند.مجرم هم شخصی است که عمل مجرمانه که در قانون آمده را مرتکب می شود.این تعریف جرم را امری نسبی می داند که از جامعهای به جامعه دیگر متفاوت است.

عواملی که باعث افزایش جرم در مهاجرت می شود عبارتند از:1-عدم کنترل کافی خانواده های مهاجر بر روی فرزندانشان 2-گرایش جوانان مهاجر به پیشرفت موقعیت خود درجامعه مقصد 3-ملاکهای معیوب موفقیت افراد در شهرها که می تواند باعث انحراف افراد آن جامعه و بالاخص مهاجرین گردد مانند اهمیت بیش از اندازه برای داراییهای اقتصادی به جای داراییهای معنوی 4-عدم روابط عاطفی و انسانی مناسب بین مهاجرین و محیط مقصد 5-تنزل اخلاقی مهاجرین در محیط مقصد به علت تغییر هنجارها و ارزشها 6-فقر و بیکاری

تعداد صفحه : 12

قیمت : 4800 تومان

***

و در ضمن فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

پشتیبانی سایت :               [email protected]

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  *** ***

سایت سبز فایل بزرگترین و جامع ترین سایت مرجع فروش و دانلود پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد می باشد. هزاران فایل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروپوزال ، پروژه دانشجویی و گزارش سمینار با فرمت word (پسوند doc یا docx) و قابل ویرایش با امکان دانلود رایگان دمو (فهرست و فصل اول همه پایان نامه ها در سایت به صورت رایگان در دسترس است تا کاملا با محتویات آن آشنا شوید) سایت سبز فایل امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. برای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان عبارت مورد نظر خودتان را در کادر زیر جستجو کنید:
در ضمن برای راحتی دسترسی ، عناوین همه فایل های مربوط به هر رشته را در یک صفحه گردآوری کره ایم. برای دسترسی به رشته مورد نظرتان از منوی بالای سایت وارد شوید.