دسته بندی نشده

تبدیل پایان نامه به کتاب با شرایط عالی در انتشارات سنجش و دانش

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

تبدیل پایان نامه به کتاب با شرایط عالی در انتشارات سنجش و دانش

تبدیل پایان‏ نامه به کتاب، فرصتی بسیار مناسب برای تقویت رزومه است. بسیاری از دانشجویان متقاضی دکتری که در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می‏کنند از امتیازاتی که چاپ کتاب می‏تواند برای آنها در مصاحبه دکتری داشته باشد اطلاعی ندارند و یا غافل هستند. آمارها نشان می‏دهند که ۲۵ درصد از دعوت‎شدگان به مصاحبه آزمون دکتری، به دلیل نبود تجربه کافی و ۷۵ درصد نیز به علت نداشته رزومه قوی مانند تألیف کتاب مردود می‏شوند. ارائه کتاب در مقایسه با مقاله ISI ارزان‏تر، پرامتیازتر و پرمخاطب‏تر خواهد بود. با ارائه کتاب، می‏توانید از حداقل ۱۵ تا ۲۰ امتیاز در مصاحبه آزمون دکتری برخوردار شوید.

همچنین، استادان دانشگاه که در حال کسب عضویت در هیئت علمی دانشگاه هستند، می‏توانند با تبدیل مقاله و پایان‏ نامه خود به کتاب، رزومه خود را تقویت کنند و از امتیازات چاپ کتاب در این زمینه بهره ببرند.

اگر استاد، دانشجو، معلم، کارمند … هستید، تألیف و چاپ کتاب به نام خود، علاوه بر کسب پرستیژ اجتماعی، اعتماد به نفس زیادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد و وجهه شما را نسبت به قبل کاملاً دگرگون خواهد کرد. با تألیف و چاپ کتاب، ۱) نام شما در فهرست مستند مشاهیر کتابخانه ملی ثبت خواهد شد؛ ۲) با چاپ ۲ عنوان کتاب به عضویت انجمن سرای اهل قلم در خواهید آمد و خواهید توانست از بیمه نویسندگان استفاده کنید؛ ۳) با کسب امتیاز تألیف، می‏توانید رده شغلی خود را در ارگان‏های دولتی مانند آموزش و پرورش ارتقاء دهید.

ما این امکان را برای شما فراهم خواهیم کرد تا بتوانید با حداقل هزینه، پایان‏ نامه و مقالات خود را به کتاب تبدیل کنید. فهرست خدمات انتشارات سنجش و دانش  در زمینه تبدیل پایان ‏نامه به کتاب عبارت است از:

   1. تایپ متن کتاب برای متون چاپی که فایل world آنها در دسترس نیست
   1. ویراستاری فارسی صوری/ محتوایی بنا به ضرورت و درخواست مؤلف
   1. ویراستاری تطبیقی و بازترجمه برای متون ترجمه ‏شده بنا به ضرورت و درخواست مؤلف/ مترجم
   1. تبدیل فرمت پایان‏ نامه و رساله شما به فرمت استاندارد کتاب
   1. صفحه‏آرایی متن بر اساس فرمت استاندارد کتاب
   1. طراحی حرفه‏ای جلد روی کتاب
   1. اختصاص شابک
   1. اخذ فیپا (شماره کتاب‎شناسی ملی) و ثبت اثر در کتابخانه ملی
   1. اخذ مجوز چاپ از وزارت ارشاد
   1. چاپ کتاب در اسرع زمان
   1. عرضه در نمایشگاه بین‏ المللی کتاب
   1. چاپ کتاب به تیراژ دلخواه شما
   1. ارائه بهترین کیفیت چاپ با کمترین هزینه ممکن
   1. ارسال کتاب‎های چاپ‏شده به نقاط مختلف کشور
   1. ارائه برای فروش کتاب‏های شما.برای کسب اطلاعات بیشتر و یک مشاوره عالی در این زمینه می توانید با این شماره تلفن تماس بگیرید :
    02177139748 یا یا اینکه فرم زیر را پر کنید تا خودمان با شما تماس بگیریم

[/av_textblock]

[av_one_third first][/av_one_third]

[av_one_third]
[av_textblock size=” font_color=” color=”]
[contact-form-7 id=”61864″ title=”222″]
[/av_textblock]
[/av_one_third]

[av_one_third][/av_one_third]

سایت سبز فایل بزرگترین و جامع ترین سایت مرجع فروش و دانلود پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد می باشد. هزاران فایل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروپوزال ، پروژه دانشجویی و گزارش سمینار با فرمت word (پسوند doc یا docx) و قابل ویرایش با امکان دانلود رایگان دمو (فهرست و فصل اول همه پایان نامه ها در سایت به صورت رایگان در دسترس است تا کاملا با محتویات آن آشنا شوید) سایت سبز فایل امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. برای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان عبارت مورد نظر خودتان را در کادر زیر جستجو کنید:
در ضمن برای راحتی دسترسی ، عناوین همه فایل های مربوط به هر رشته را در یک صفحه گردآوری کره ایم. برای دسترسی به رشته مورد نظرتان از منوی بالای سایت وارد شوید.