پایان نامه های ارشد

الگوریتم مقیاس‎پذیر : پایان نامه ، پروژه ، سمینار درباره الگوریتم مقیاس‎پذیر

                                         پایان نامه ها با موضوع “الگوریتم مقیاس‎پذیر ” 

 در این صفحه لیست پایان نامه های کارشناسی ارشد درباره الگوریتم مقیاس‎پذیر درج شده اند.

 شما می توانید از محتوای منابع داخل این پایان نامه ها  در پروپوزال ، گزارش سمینار ، مقاله ، تحقیق ، پروژه و پایان نامه خودتان استفاده نمایید.

 

 فهرست و فصل اول همه پایان نامه های مربوط به موضوع الگوریتم مقیاس‎پذیر

و دیگر موضوعات در سایت به صورت رایگان در دسترس است

تا قبل از خرید پایان نامه کاملا با محتویات آن آشنا شوید

 

دانلود پایان نامه ارایه‏ ی یک الگوریتم مقیاس‎پذیر آگاه از بارکاری جهت زمان‏بندی ماشین‏های مجازی

با توجه به نیاز جامعه ی امروز به توان پردازشی بالاتر و قابلیت استفاده از امکانات پردازشی برای عموم متقاضیان، فناوری پردازش ابری به عنوان یک راهکار عملی در صدر مسایل مورد بحث این حوزه قرار دارد. از سوی دیگر مدیریت فنی و هزینه‏ی زیرساخت‏های عمومی ارایه‏دهنده‏ی این سرویس‏ها یکی از چالش های مهم امروز است. اگرچه با به خدمت گرفتن فناوری مجازی‏سازی بسیاری از چالش‏های این حوزه رفع گردیده، ولی مسایل جدیدی را پیش روی محققان قرار داده است. در این پایان نامه سعی کرده‏ایم با معرفی یکی از چالش‏های مجازی‏سازی به نام تداخل بار کاری و تببین اثر آن بر زمان اجرای نرم‏افزارها که کاهش کیفیت سرویس و افزایش مصرف انرژی را نیز در پی دارد، الگوریتمی جهت زمان‏بندی ماشین‏های مجازی بر مبنای کاهش تداخل بار کاری ارائه نماییم. این الگوریتم می‏کوشد که ماشین‏های مجازی با تداخل بار کاری بالا بر روی یک کارگزار تجمیع نشوند. این مساله را می‏توان با مساله‏ی کوله‏پشتی دودویی چندگانه مدل نمود که متاسفانه در زمره‏ی مسایل NP-Complete است. با توجه به این که در مقوله‏ی زمان‏بندی، زمان اجرای الگوریتم نیز اهمیت شایانی دارد، جهت حل مساله از روش تقریبی استفاده شده است. به این ترتیب که با پذیرش خطا، مساله‏ی زمان‏بندی ماشین‏های مجازی در زمانی قابل قبول حل شده است. نتایج ارزیابی الگوریتم ارائه شده و مقایسه‏ی آن با دیگر الگوریتم‏ها، نشان از کاهش زمان اجرای نرم‏افزار که باعث بهبود پارامترهای کیفی و هزینه‏ای سیستم‏های پردارش ابری خواهد شد. مثلا برای مرکز داده‏ای که قرار است ۱۰۰۰ ماشین مجازی را بر روی ۵۰ ماشین فیزیکی زمان‏بندی نماید، الگوریتم ارائه شده بهبود ۶% در زمان اجرا و افزایش ۵/۲برابری ضریب تجمیع را نسبت به الگوریتم شناخته شده‏ی چرخشی دارد.

واژه های کلیدی: مجازی‏سازی، پردازش ابری، تداخل بار کاری، زمان‏بندی، مقیاس‏پذیری.

پایان نامه های دانلودی رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات

 در این صفحه لیست همه پایان نامه های رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات سایت سبز فایل را در یک صفحه می توانید ببینید و برای استفاده در پروپوزال ،پایان نامه، تحقیق ، پروژه ، گزارش سمینار و دیگر فعالیت های علمی خودتان از آنها استفاه کنید دانلود رایگان متن کامل پایان نامه کارشناسی ارشد:بررسی تاثیر فناوری […]

دانلود پایان نامه مکانیزم تشویقی برای جریان سازی ویدئو در شبکه های نظیر به نظیر

امروزه به اشتراک گذاری فایل ها به صورت گسترده ایی در حال استفاده است به طوری که حدودا ۷۰% ترافیک اینترنت را شامل می شود. اخیرا کاربرد جدیدی برای برنامه های نظیر به نظیر به وجود آمده است به نام جریان سازی صوت و تصویر. همان گونه که برنامه های اشتراک فایل بر روی تبادل داده های ثابت کار می کنند، برنامه های جریان سازی بر روی بهبود کارائی خود با توجه به محدودیت های زمانی کار می کنند. در این برنامه ها هر گره به صورت مستقل چند گره ی دیگر را به عنوان همسایه انتخاب می کنند و داده های جریان را با آن ها مبادله می کنند. در این رساله یک مکانیزم تشویقی کاملا توزیع شده و مقیاس پذیر برای جریان سازی زنده بر روی یک شبکه پوششی نظیر به نظیر را ارائه می دهیم. مکانیزم ما شامل روش امتیازدهی ترکیبی رانش-کشش برای رسیدن به یک کارایی بالا است (از نظر تاخیر، پیوستگی نمایش، همکاری و غیره). مهمترین قسمت کار ما بالا بردن پیوستگی نمایش و جلوگیری از اختلال گره های سودجو و در نتیجه بالارفتن کیفیت سرویس می باشد. آزمایشات ما نشان داد که این ایده با وجود درصد گره های سودجو ی بالا هم کیفیت خوبی را ارائه می دهد.
کلمات کلیدی: شبکه های نظیر به نظیر (Peer-to-peer)، جریان سازی تصویر (Live video streaming)، مکانیزم تشویقی (Incentive)، گره های سودجو (Free-riders)

سایت سبز فایل بزرگترین و جامع ترین سایت مرجع فروش و دانلود پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد می باشد. هزاران فایل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروپوزال ، پروژه دانشجویی و گزارش سمینار با فرمت word (پسوند doc یا docx) و قابل ویرایش با امکان دانلود رایگان دمو (فهرست و فصل اول همه پایان نامه ها در سایت به صورت رایگان در دسترس است تا کاملا با محتویات آن آشنا شوید) سایت سبز فایل امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. برای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان عبارت مورد نظر خودتان را در کادر زیر جستجو کنید:
در ضمن برای راحتی دسترسی ، عناوین همه فایل های مربوط به هر رشته را در یک صفحه گردآوری کره ایم. برای دسترسی به رشته مورد نظرتان از منوی بالای سایت وارد شوید.
 

پاسخی بگذارید